Діяльність закладу

                                                           Річний  звіт про діяльність закладу

           Жабинський дитячий садок «Журавлик» знаходиться за адресою: с. Жабиня Зборівського району. Тернопільської області, вулиця Центральна 41, розрахований на одну різновікову групу на 20 місць.

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу 03.07.2017 року.

Заклад забезпечено педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом відповідно Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів.

Навчально-виховний процес у дошкільному навчальному закладі забезпечують 5 працівників: педагогів-2 , помічник вихователя-1, обслуговуючого персоналу-2.

Кількість вихованців - 15 осіб.

Групова кімната оснащена сучасним технічним засобом - телевізором.

Харчування дітей в дошкільному закладі організовано відповідно з інструкцією «Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі» затвердженої наказом МОЗ України від 17.04.2006 р №298/227 (зі змінами) та іншими чинними нормативними документами з питань харчування дітей дошкільного віку.

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у 2017/2018 навчальному році буде здійснюватись відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641), Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305 зі змінами), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності(затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446),інших нормативно-правових актів.

Дошкільний навчальний заклад працює у тісній співпраці з сім'ями вихованців, спільні зусилля якої спрямовані на виховання громадянського , морального та духовного розвитку особистості.

Протягом 2 місяців роботи закладу проводилась спільна робота з батьками: консультації, батьківські збори на тему «Співпраця родини з дитячим садком».

Для забезпечення достатньої рухової активності дітей у закладі в літній оздоровчий період проводились «Веселі старти»,фізкультурні розваги , дні здоров'я та щоденно рухливі ігри, ігри-естафети. Систематично застосовувались різноманітні форми фізкультурно-оздоровчої роботи: вправи з психогімнастики, вправи на запобігання плоскостопості та корекції постави, елементи яких проводяться не лише на заняттях, а й під час спортивних свят та розваг, індивідуальної профілактичної роботи.                                  

                                                                           Контингент дітей                                                                Кількість груп - 1 різновікова

Кількість дітей - 15